Elvos - kompenzační pomůcky pro zdravotně postiľené

Aktuality

Produkty

O firmě

Kontakty

Ke stažení

Odkazy

logo: Blind Friendly Web

Vítejte na stránkách firmy:
ELVOS, s.r.o.

Obřanská 593, 664 01 Bílovice nad Svitavou
Telefon:  545 211 609
Mobil:     602 531 222
e-mail: elvos@ok2bwn.cz

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem pomůcek pro zrakově postižené a prodejem kamerových zvětšovacích lup.

majáčky lupy

Od 1.září 2006 funguje nové rozdělení ve vývoji a dodávkách kompenzačních pomůcek pro zrakově postižené mezi firmami Elvos s.r.o a ACE Design s.r.o.

Společnost ACE Design, s.r.o. je garantem vývoje programového vybavení pro zrakově postižené - SWprodukty OKO, ( WinMonitor, Asistent, BookMan, ZoomView apod.) a komplexně zajišťuje dodávky a servis digitálních kompenzačních pomůcek (digitální čtecí přístroje a zápisníky s hlasovým výstupem, digitální zvětšovací lupy). Dále ACE Design převzala veškeré závazky firmy Elvos, vyplývající z doposud realizovaných zakázek, včetně zajištění zákaznické podpory, záručního i pozáručního servisu z této oblasti.

Společnost Elvos s.r.o. bude nadále zajišťovat vývoj, výrobu, dodávky a servis elektronických orientačních majáčků pro nevidomé a prodej kamerových zvětšovacích lup.

Cílem této změny je posílení pozice uvedených produktů na trhu, vytvoření podmínek pro jejich další rozvoj, zkvalitnění podpory a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Doporučujeme stávajícím uživatelům a novým zájemcům, aby své požadavky na zajištění servisu HW i SW, popř. poptávky na nové počítačové kompenzační pomůcky, směřovali na firmu ACE Design. Přitom se nezříkáme pokračujících kontaktů a konzultací s našimi klienty.

Kontakty na firmu ACE Design jsou uvedeny níže.
Web: ACE Design
Mail: oko@acedesign.cz

Aktualizováno 8.2.2022