Elvos - kompenzační pomůcky pro zdravotně postiľené

Hlavní stránka

Produkty

O firmě

Kontakty

logo: Blind Friendly Web

Aktuality v oblasti softwaru OKO najdete na stránkách ACE Design.

DOM2F, dálkový ovladač majáčků
30.6.2011

Ovladač ELVOS DOM2F slouží k ovládání všech typů orientačních majáčků a modulů používaných v České a Slovenské republice. Prostřednictvím těchto modulů dále umožňuje spolupráci s informačními a vyvolávacími systémy. Více.

POM1, polohový orientační maják
30.6.2011

Maják POM1 usnadňuje nevidomým osobám orientaci ve volném prostoru Pomocí tohoto majáku lze dočasně akusticky označit orientační bod (vchod do domu, lavičku na zahradě, místo uložení věcí) nebo nebezpečné místo (výkop, stavební pracoviště). Maják POM1 po zapnutí vydává opakovaně akustický signál. Druh signálu a opakovací periodu lze zvolit. Zařízení je napájeno z baterie 9V, která vydrží přibližně na 40 dní nepřetržitého provozu. Více.

POM2, polohový orientační maják
30.6.2011

Maják POM2 usnadňuje nevidomým osobám orientaci ve volném prostoru. Pomocí tohoto majáku lze dočasně akusticky označit orientační bod (vchod do domu, lavičku na zahradě, místo odložení věcí) nebo nebezpečné místo (výkop, stavební pracoviště). Maják POM2 po zapnutí vydává opakovaně akustický signál. Druh signálu a opakovací periodu lze zvolit. Zařízení je napájeno ze dvou baterií AAA, která vydrží přibližně na 30 dní nepřetržitého provozu. Více.